Svátek má: Zita

Zprávy

Velikost textu:

P.C.Roberts: Americká armáda špatně vedená a zneuctěná

P.C.Roberts: Americká armáda špatně vedená a zneuctěná

Po setkání Biden-Putin došlo k fantazijním komentářům o sníženém napětí a vyhýbání se válce.

Paul Craig Roberts, americký publicista
24. června 2021 - 10:10

Jak jsem vysvětlil ve svém sloupku a několika rozhovorech, pokud má Washington hegemonické aspirace a potřebuje „ruskou hrozbu“, aby ospravedlnil svůj rozpočet na vojenský / bezpečnostní komplex a NATO, pro snížení napětí lze udělat jen málo.

Na schůzce se podařilo znovu vykreslit Putina jako tyrana, který otravuje a uvězňuje své politické oponenty.

Pokud jde o válečné napětí, Washington okamžitě zvýšil válečné napětí uspořádáním dvoutýdenní válečné hry pro 32 zemí, která se bude konat od 28. června do 10. července u ruského pobřeží Černého moře. Podle Washingtonu bude válečná hra praktikovat „více bojových oblastí, včetně obojživelné války, boje s pozemními manévry, potápěčské operace, námořní zákazy, protivzdušnou obranu, integraci speciálních operací, protiponorkovou válku a pátrací a záchranné operace.“

Rusko varovalo před rizikem smrtelných incidentů a požadovalo zrušení válečných manévrů.

Jistě, ještě před zahájením válečných manévrů musela být britská válečná loď z ruských vod vyhnána varovnými výstřely a hrozbou útoku z ruských letadel.

Washingtonská válečná hra je nezodpovědná a dětinská. Mezi 32 zemí patří i Senegal, Maroko, Pákistán, Jižní Korea, Polsko. Opravdu si Washington myslí, že tyto země mají námořní síly schopné bojovat s ruskými silami?

Toto je bezduchá provokace Washingtonu. Toto idiotství pravděpodobně povede k tomu, že ruská tichomořská flotila povede válečné hry u pobřeží Havaje a nakonec ruská / čínská / íránská námořní cvičení v Mexickém zálivu.Zatímco Washington hraje drsného chlapa v Černém moři, americká armáda vykazuje všechny známky kolabující morálky. Na letecké základně Nellis americké letectvo právě předvedlo představení drag queen, aby podle slov náčelníků štábů „zvýšilo morální soudržnost a vojenskou připravenost“.

„Zajistit, aby naše řady odrážely veškerý americký lid, je zásadní pro morálku, soudržnost a připravenost armády." Letecká základna Nellis se zavázala „poskytovat a prosazovat prostředí, které se vyznačuje rovnými příležitostmi, rozmanitostí a začleněním. “

Tady to máš. Sexuální zvrácenost je nezbytná pro vojenskou morálku a připravenost USA. Co si musí myslet Rusko, Čína a muslimský svět? Zatímco se Pentagon snaží o sexuální zvrácenost, Rusko a Čína trénují muže ve skutečném boji.

Jak dlouho ještě budou bílí muži sloužit v americké armádě? Již trpí diskriminací a ponížením tím, že se musí podrobit tréninku empatie. Nedokážu si představit, že by mariňáci a parašutisté přijímali drag-queen a transsexuální důstojníky.

(rp,prvnizpravy.cz,pcroberts,foto:arch.)